Paciente 64 g.v.

Sūdzības par sāpēm ceļos un jostas krustu rajonā ar sāpju izstarojumu uz abām kājām. Nomākta.

Rezultāts: Pēc 3 dūriena reizēm atzīmē uzlabošanos. Skaidra galva.

Pacients 57 g.v.

Sūdzības par sāpēm abās ceļu locītavās jau ilgus gadus. Grūti pietupties. Veiktas 5 manipulācijas, sāpes izzudušas.

Rezultāts: Šobrīd ir pagājuši jau 4 gadi bez sūdzībām par sāpēm ceļos. Pacients ir ļoti pateicīgs.

Paciente 56 g.v.

Ilgstošas sāpes sprandā, plecos, jostas daļā.

Rezultāts: Pēc 4. manipulācijas reizes jūtas ievērojami labāk, ir brīvākas kustības sprandas daļā, spēj noliekt zodu pilnībā uz leju. Uzlabojusies pašsajūta un nav apmeklējusi teipošanu pēdējo gadu. Kopā veiktas 8 manipulācijas.


Paciente 35 g.v.

Dzirdes zudums abās ausīs, kā rezultātā nepieciešams nēsāt dzirdes aparātu. Nemitīga sīcoša skaņa ausīs ar tieksmi parādīties biežāk, izteiktāk un ilgstoši.

Rezultāts: Pēc divām ORT manipulācijām paciente atzīst, ka izteiktā sīcošā skaņu lēkme ir pazudusi. Lai gan sīcošā skaņa nav zudusi pavisam un dzirdes autiogrammā nav īpašu izmaiņu, paciente ir veikusi labojumus dzirdes aparāta skaļuma uzstādījumos, pat atsevišķas skaņas paciente ir sākusi dzirdēt labāk. Ir uzlabojusies dzīves kvalitāte.


Paciente 38 g.v.

Pēdējos 3-4 mēn. progresējoša panikas lēkmes, nemiers, uztraukums, slikta pašsajūta.

Rezultāts: Pēc vienas ORT manipulācijas pacients atguvis iekšēju mieru un prieku. Paciente saņēma ORT manipulāciju sakarā ar muguras sāpēm, kuru turpina saņemt.Pacients 39 g.v.

Sūdzības par izteiktām sāpēm jostas krusta rajonā ar sāpju izstarojumu uz kreiso kāju - nevar atliekties sāpju dēļ, kāja saliekta. Nakts sāpes. Pacientam nozīmēta operatīvā ārstēšana, bet sakarā COV ierobežojumiem, operācija tiek atlikta. 

Rezultāts: Pacientam uzsākta ORT terapija, pēc 3-6 manipulācijas sāpes ievērojami mazinājās - var iztaisnoties un pazudušas nakts sāpes. Gaidot operāciju turpina manipulāciju, bet pēc 9 manipulācijas jūtas labi, sāpes kupētas. 


Pacients 54 g.v.
Sūdzas par sāpēm sprandā, roku tirpšanu. CT kakla skriemeļos VC 4- C7 sašaurinātas spraugas, margināli osteofīti. Diagnoze - deformējošā spondiloze. 

Rezultāts: Saņēmis 2 manipulācijas. Sāpes sprandā un roku tirpšana izzudusi. 


Paciente 37 g.v.
Sūdzas par ilgstošām sāpēm mugurkaulā. Tika nozīmēta operācija ko paciente nevēlējās. 

Rezultāts: Saņēmusi 4 manipulācijas. Sāpes mazinājušās līdz izzušanai. Paciente 75 g.v.

Pēc pārslimotas ļaundabīgās saslimšanas, operācijas, bet pilnīga izveseļošanās. Depresija, nomākta, miega bads, sūdzības par izteiktām sāpēm mugurkaulā, galvas sāpes,  pazemināts svars. Lieto dažādus nesteroīdos pretsāpju līdzekļus, miega zāles, bet bez jūtama uzlabojuma, izzudusi apetīte, novājējusi.

Rezultāts: Saņēmusi 4 manipulācijas. Sāpes mazinājušās līdz izzušanai. Remisija divi mēneši. Ierodas uz atkārtotu pieņemšanu jo atkal parādījušās sāpes un diskomforts mugurkaulā, bet paciente atzīst, ka visu šo laiku iztikusi bez NPL, uzlabojusies miega kvalitāte. Paciente ir atguvusi savu svaru, optimistiska un pateicīga. 

Pacientes Estras Ēvaldes pateicības vēstule par ārstēšanu un rezultātiem.

Paldies, lai veicas Jums jaunajā gadā, lai veselība, lai smaids un sirsnība ko veltiet  saviem pacientiem neizzūd! Jo jūsu sirsnība, iejūtība un ticība ko ieviešat pacientos, ārstē!

Ar patiesu cieņu Estra Ēvalde 


Paciete  68 g.v.

Pēdējos 10 gadus cieš no neciešamām galvas sāpēm katru nakti pēc iemigšanas(vai vienkārši pēc apgulšanās), sāpes acīs, deniņos, galvas labajā pusē, sprandā, reizēm stundām ilga stipra vemšana, un kaut cik vieglāk, ja pieceļas un galvu turot vertikāli atlikušo nakts daļu. Vairs nebija iespējams apgulties. Mēnešiem ilgi cieš no miega bada. Lieto lielos daudzumos pretsāpju medikamentus. Pielietojusi daudzas un dažādas medicīniskas terapijas un manuālās metodes, bet nekas daudz šo gadu laikā netika mazināts. Cietu un mocījos.
Rezultās: Nu jau trīs nedēļas, principā turpat jau pēc pirmās osteorefleksoterapijas manipulācijas pretsāpju līdzekļus nelietoju un vēl nespēju noticēt, ka tiešām - nesāp, nav piespiedu kārtā jāceļas, varu laimīgi gulēt.Pacients 60 g.v. 

Ārstējas ar ORT metodi no 2011.gada. 2010.gadā sakarā ar sāpēm lb. ceļa locītavā veikta artroskopija ar menisku izņemšanu. Pēc operācijas periodā sāpes saglabājas arī  pēc masīvas konservatīvas terapijas un fizioprocedūrām.

Rezultāts: 2011. gadā pēc četrām ORT manipulācijām sāpes izzudušas, kustību apjoms ceļa locītavās  atjaunojās pilnā apjomā. Remisija līdz šodienai.  2012.gadā konstatē kreisās gūžas locītavas deformējoša  artroze, spraugas sašaurinājumu. Pastāv sāpju sindroms. Līdz šodienai turpina ORT manipulācijas vienu reizi  2 mēnešos un regulāru ĀF.  Pilnvērtīga dzīves kvalitāte.